AnimeBaseDiscussion
Join To See Anything In My Forum
AnimeBaseDiscussion
Join To See Anything In My Forum
AnimeBaseDiscussion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnimeBaseDiscussion

Talk About Anime And Manga's
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
My Great Web page
Send
My Great Web page
Latest topics
» [Alcot] Osananajimi wa Daitouryou ~My Girlfriend is the President~
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeWed Nov 13, 2013 4:53 am by bon08988

» MM! Drama CD! [MP3 듣기, 다운]
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 8:23 pm by Baka Chibi

» 케이온! 극장판 (K-ON! MOVIE) ORIGINAL SOUND TRACK [MP3 듣기, 다운]
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeThu Jan 12, 2012 7:52 pm by Baka Chibi

» Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete)
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:54 pm by Baka Chibi

» Toradora!: Bentou no Gokui (OVA)
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:38 pm by Baka Chibi

» Hoshizora e Kakaru Hashi OVA
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:31 pm by Baka Chibi

» Lucky Star Shrine Attracts 470,000 During New Year's
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 6:15 pm by Baka Chibi

» Kore wa Zombie Desu ka?, MM! Artists Decorate Chocolates, Wine
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 6:13 pm by Baka Chibi

» Akihabara Shops Hold 'We Love Akiba Festival' Next Week
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 6:11 pm by Baka Chibi

Affiliates
free forum


 

 Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete)

Go down 
AuthorMessage
Baka Chibi
Moderator
Moderator
Baka Chibi


Posts : 25
Join date : 2011-12-20
Age : 29
Location : Medan, Indonesia

Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Empty
PostSubject: Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete)   Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) Icon_minitimeFri Jan 06, 2012 8:54 pm

Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete) _i98766_1320908863

The setting is a rural city in which a kidnapping and a series of murders are happening simultaneously, where there was also a kidnapping 8 years ago. The victims, the compulsive liar "Mii-kun" (the narrator), and "Maa-chan" (Misono Mayu) reunite and start living together, despite of the fact that the kidnapped children were in Mayu's apartment...

Download: (Chapter 1 - 5)
Mediafire

MegaUpload
Back to top Go down
 
Usotsuki Mi-kun to Kowareta Ma-chan Totteoki no Uso (Complete)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AnimeBaseDiscussion :: Manga Mall :: Manga Palace-
Jump to: